7 superpotravin, bez kterých se při hubnutí neobejdete

7-superfoods-you-cant-do-without-if-you-want-a-slimmer-figure

Odborníci tvrdí, že určité potraviny, jsou skvělé pro Vaše zdraví. Ať už je to avokádo, které je dobré na srdce nebo borůvky, které jsou proti stárnutí a dobré na vlákninu, metabolismus zase posílí známý oves, který by jste měli zahrnout do svého jídelníčku pro Váš zdravější život.
Je důležité, začlenit tyto superpotraviny do zdravé vyvážené stravy. Připravili jsme, pro Vás nějaké potraviny, které Vám můžou pomoci.

1. Avokádo
Pravděpodobně jste slyšeli, že je tučné, ale je velmi dobré. Tyto mononenasycené tuky, jsou skvělé pro Vaše srdce, a obsahují vlákninu a bílkoviny.
2. Pistácie
Studie na UCLA ukázala, že pistácie pomohly snížit BMI a zlepšit hladiny cholesterolu a triglyceridů. Studie, byla provedena s jednou skupinou, která každý den jedla preclíky na svačinu a s druhou skupinou, která jedla pistácie.
3. Grapefruit
Studie zveřejněná v časopise, ukázala, že když budete jíst půl grapefruit před každým jídlem, můžete zvýšit výkon spalování tuků ve Vašem těle. Je důležité aby jste věděli, že grapefruit, může působit negativně na některé léky, tak určitě doporučujeme se poradit s lékařem.
4. Borůvky
Tyto malé plody, jsou baleny s antioxidanty, které jsou známé pro své vlastnosti proti stárnutí. Jen jedna vanička borůvek, kde je pouze 80 kalorií, Vám dodá pocit sytosti.
5. Mandle
Mají vysoký obsah bílkovin a vlákniny, jedná se tedy o nejvíce nutričně husté matice. Dodají pocit sytosti, a poskytují tělu tolik potřebných živin, co velká svačina mezi jídly. Jedna studie naznačuje, že pokud budete jíst denně mezi 13:00 a 18:00 hodinou mandle, můžete snížit hladinu cholesterolu.
6. Oves
Oves, je také mimořádně bohatá na vlákninu. Jen jedna porce, Vám pomůže dodat pocit sytosti po celý pracovní den. Oves, obsahuje rezistentní škrob, zdravé karburátory, které zvyšují Váš metabolismus a spalují tuky.
7. Čočka
Je plná bílkovin a vlákniny, půl šálku, Vám může pomoci zvýšit metabolismus a spalovat tukové polštářky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *