Jak kreativně zrecyklovat CD do Vaší kuchyně?

f2712a3b7b0bbc076a8e6080dbe1e11a-800x616

Co s CD, které už nepoužíváte a nechcete? Přišli jsme s velmi zvláštním využitím pro staré CD. Rozhodli jsme se, že je nastřiháme na kousky a uděláme mozaiku do kuchyně. Když mozaiku umístníte tak, aby na ní svítilo denní světlo, vytvoří v místnosti krásně barevné světelné efekty. Kromě toho, bude místnost vypadat hned jasnější. To znamená, že není v místnosti potřeba dalšího osvětlení v průběhu dne. To je opravdu kreativní způsob, jak recyklovat CD.

A jak na to?

  1. Musíte CD střihat na malé kousky. Velmi důležité je, aby při tom nedošlo k poškození holografické fólie. V opačném případě, je by krásný světelný efekt nebyl možný. Jejich první to zkusil s běžnou nůžkami, který nepracoval vůbec. Nejspíš budete muset vyzkoušet několik druhů nůžek, než konečně najdete ty, které budou nejlépe stříhat. Nejlepší budou zahranické nůžky.
  2.  V závislosti na druhu povrchu, aby kousky CD držely, budete potřebovat velmi silné lepidlo. Skládání kousků, už je na Vaší kreativitě. Zní to jednoduše, ale tak jednoduché to není, ale určitě všechno stojí za to, když se pak podíváte na výsledek.

Vaše dílo, upoutá každou návštěvu, která k Vám přijde.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *