Cibule v ponožkách během spaní, je velmi přínosná pro Vaše zdraví

eb4b582c53ed0c365c9849c26db007fb

Tento trik zní příliš dobře, aby to byla pravda. Pomáhá to na přirozené vyčištění Vašeho těla, aniž by jste hnuli prstem. Vše se děje, doslova, zatímco spíte. Tajemstvím, jdou Vaše nohy. A samozřejmě zelenina, která má legendární vlastnosti.

Asijská alternativní medicína, ví již po staletí, že nohy mají zvláštní úlohu v těle. Je to proto, že jsou rozděleny do zón, které jsou spojeny do jiných částí těla. Tyto znalosti, mohou být také v čínské vědě akupunktury, kde prostřednictvím stimulace určitých bodů na nohou, bolesti z jiné části těla jsou téměř magicky zmírněny.

Je velmi dobré používat organické cibule. Plátek by měl být plochý a ne příliš silný, aby se nestal nepříjemným.

Přiložte cibulový plátek na šlapky nohou a vytáhněte ponožku nad cibuli, takže nedojde k proklouznutí.

Výhody

  1. Vaše krev se vyčistí, protože cibule obsahuje fosfáty, které budou absorbovány do nohou, což vede k čistícímu efektu.
  2. Bakterie a choroboplodné zárodky jsou odfiltrovány a v krvi už nebude nic špatného.
  3. Vaše nohy, se budou cítit lépe (i když to zní legračně po použití cibule). Všechny toxiny a         chemikálie, jsou vyluhovány pomocí cibule.

Tento užitečný trik, je pro každého, kdo chce udělat něco dobrého pro Své tělo a nemusí vynaložit příliš mnoho úsilí. I v případě nemoci, je to brilantní a nekomplikovaná vzpruha pro Váš imunitní systém.

Podělte se o tuto metodu s kamarády, aby taky dělali něco dobrého pro Své tělo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *