Moderní světelné koule, ze starých košů, na vánoční osvětlení

46ed3ac2db10a48536e3ce475f8dbfd9

Léto je v plném proudu; rostliny květou, ve vzduchu je cítit vůně BBQ a opalovacích krémů, správný čas na posezení s přáteli, při teplých večerech. Nejlepší večery, jsou ty, které trávíte sledováním západu slunce, ze svého dvorku. Ale, co by to bylo za zahradu, když by kolem Vás, nebylo trochu toho dekorativního osvětlení. Zkuste náš tip, na krásné osvětlení.

Varianta 1: Světelné koule

Budete potřebovat:

2 závěsné košíky na květiny
drát
kleště
barva ve spreji (volitelná)
venkovní vánoční osvětlení

Návod:

 

  • Otočte oba závěsné koše tak, aby tvořily kruh. Svážte je dohromady drátkem na několika místech po celém kruhu.
  • Pokud chcete, můžete kruh obarvit sprejem, dle vaší představivosti. Může to vypadat lépe, pokud budete mít světla jiné barvy než kruh. Tím pádem vznikne kontrast mezi dvěma barvami.
  • Poté, co barva zaschne, obtočte světla kolem kruhu. Uvědomte si, že kruh bude pravděpodobně viset ve vzduchu, ale bude muset být zapojen v blízkosti zásuvky. Budete potřebovat prodlužovací kabel.
  • Jakmile má kruh, vše co má mít, stačí ho jen zavěsit a můžete se kochat venkovním osvětlením.

Varianta 2: Světlo do korunky

Budete potřebovat:

závěsný květináč
barva ve spreji
dekorativní perly
kovové háčky

Návod:

  • Opravdu skvělá volba, pokud chcete skrýt ošklivé světla. Namalováné koše na zlato, stříbro, nebo bílo a obtočené perly kolem.
  • Připojte koš k lampě, pomocí kovových háčků.
  • Je to tak snadné. Neatraktivní světlo, je přeměněno na velmi stylové světlo. Tímto trikem, můžete ušetřit dost peněz, pokud si uvědomíte, jak jsou žárovky drahé.

Obě tyto myšlenky, jsou velmi užitečné, stačí mít trochu představivosti a když se díla podaří, vdechnou Vám krásnou atmosféru do Vašeho domu. A tak můžete tvořit další dekorace, na Vaši zahradní party.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *